Doprava

  • Zásilkovna: 60 Kč / 2,33 €
  • DPD: 98 Kč / 3,81 €
  • Česká / Slovenská pošta: 105 Kč / 4,08 € 

Dobírka + 30 Kč / 1,17 € 

Zatím stále nejoblíbenější způsob platby, který však není pro zákazníka příliš výhodný. Doběrečné totiž zvyšuje zbytečně náklady na dodání zboží, které navíc v případě vrácení zboží nejsou zákazníkovi vráceny. Do zahraničí zboží na dobírku nezasíláme.

Platba v hotovosti

Máte-li cestu do naší prodejny, můžete samozřejmě za zboží zaplatit také hotově. Jen připomínáme, že na čase osobního vyzvednutí zboží se musíme předem dohodnout.

Bankovní převod

Nevýhodou tohoto způsobu platby je mírné zdržení s doručením zboží, protože při bankovním převodu z jiné banky čekáme na připsání příslušné částky na účet. Pokud platíte z České spořitelny vidíme tuto platbu ihned. Výhodou naopak je, že při doručení neplatíte doběrečné.

Bankovní spojení:
Česká spořitelna
Název účtu: Jarmila Zvoláková
Číslo účtu: 1285188063/0800

Jako variabilní symbol prosím použijte číslo objednávky, které naleznete v potvrzení objednávky.

4. Platby ze zahraničí

Platby ze zahraničí jsme samozřejmě schopni přijmout prostřednictvím platebních karet. Má-li být zboží ovšem také odesláno do zahraničí, je třeba se nejdříve dohodnout na ceně za jeho odeslání a způsobu jejího uhrazení.

V ostatních případech je možné za zboží zaplatit bankovním převodem s následujícími omezeními:

  • bankovní poplatky za mezinárodní platební styk jdou zcela na vrub plátce
  • ještě před platbou je třeba se podle cílové země dohodnout na výši platby za poštovné

Chcete-li tedy poslat naše zboží do zahraničí, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

Důležité upozornění:

Při bankovním převodu peněz ze zahraničí je nutno počítat s bankovními poplatky za převod. Na náš účet musí být uhrazena konečná uvedená cena v CZK bez jakýchkoli poplatků bankám. V příkazu je proto nutno uvést tzv. OUR výlohy (což znamená, že veškeré bankovní poplatky jdou na vrub zákazníka). Za tuto službu si banky účtují cca 2x220,- CZK.
Zákazníkům ze zahraničí proto doporučujeme úhradu poštovní poukázkou, zasláním hotovosti jako pojištěné cenné psaní, či nejvýhodnější varianta je platba on-line kartou.
Při nákupu akčního, či výprodejového zboží  se raději vždy před úhradou na vámi vybranou velikost výrobku informujte. Zboží může býti vyprodané či v rezervaci jiného zákazníka.